Lista produktów producenta: XADO

Koncern Chemiczny XADO został założony na Ukrainie w 1991 roku. Produkty Xado są sprzedawane na całym świecie w tym w: USA, Japonii, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Niemczech.

W skład koncernu wchodzi centrum naukowo-badawcze „XADO laboratories”, posiadające specjalistyczne laboratoria fizyko-chemiczne, chemiotologiczne, trybologiczne oraz balistyczne.

Dowiedz się więcej o firmie XADO

Koncern Chemiczny XADO został założony na Ukrainie w 1991 roku , specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii oszczędzania zasobów materialnych i energii, produkcji olejów, smarów i autochemii. W skład koncernu wchodzi centrum naukowo-badawcze „XADO laboratories”, posiadające specjalistyczne laboratoria fizyko-chemiczne, chemiotologiczne, trybologiczne oraz balistyczne.


Biuro centralne znajduje się w Charkowie na Ukrainie, a biura przedstawicielskie w Białorusi , Litwie i Rosji, a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach, Niemczech, Stanach Zjednoczonych Ameryki i Italii. Produkty Xado są sprzedawane w ponad 30.000 certyfikowanych placówkach na całym świecie. Wdrażany jest także program stworzenia firmowych autoryzowanych stacji serwisowych i stacji obsługi „XADO Serwis”, realizujących diagnostykę i obsługę techniczną pojazdów według „XADO Technology”.

Dowiedz się więcej o firmie XADO

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 66 elementów