Lista produktów producenta: Ceramizator

Firma CHEM MOTOR

Firma CHEM MOTOR - to nie tylko zespół Specjalistów i Fachowców z dziedziny motoryzacji - to również grupa profesjonalistów i pasjonatów technologicznych, dla których praca wiąże się jednocześnie z przyjemnością.

W związku ciągłym rozwojem technologii produkcji silników, nasze starania oraz zainteresowania zostały skierowane na ciągłe ulepszanie wszystkich elementów w pojazdach. Dlatego też, naszym celem nr 1 jest produkcja preparatów, które pozwolą na regenerację zespołów napędowych auta i sprawią, że będą one, jak nowe!


Dynamicznie rozwijająca się technologia, tzw. „ceramizacji” metalowych powierzchni - pozwoliła stworzyć nam gamę produktów, przeznaczonych do elementów silnika jak i podzespołów mechanicznych.

Produkujemy również dodatki uszlachetniające do paliw i olejów napędowych, a wszystko po to, by przedłużyć żywot Waszych samochodów by mogły wam służyć jak najdłużej! Wszystkie nasze produkty, które oferujemy Państwu w sprzedaży – spełniają, jak najwyższe wymagania technologiczne. Nasza praca jest dla nas przede wszystkim przyjemnością, która dzięki pasji -przekłada się na najlepszą jakość naszych usług!


Grupa inżynierów z naszej firmy CHEMMOTOR po przeprowadzeniu wieloletnich testów i badań nad nowym preparatem , stwierdziła zgodnie ze CERAMIZATOR jest juz gotowy i można go wprowadzić do srzedaży.(Powyższy opis firmy pochodzi od producenta)


Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów