Lista produktów producenta: Archoil

Marka ARCHOIL® działa w dziedzinie „Nano Science”  uwzględniając najnowsze osiągnięcia Nanotechnologii w celu zmniejszenia tarcia, wyeliminowania korozji, obniżenia kosztów energii i wydłużenia żywotności sprzętu.

ARCHOIL® należy do Evergreen America, powstał w 1996 roku jako Proactive Engineering Company aby dostarczać rozwiązań zmniejszających koszty utrzymania. Wspólnie ze strategicznym partnerem, firmą PowerEnhancer z Wielkiej Brytanii jest rozwijajany na bazie lat doświadczeń w smarowaniu i modyfikowaniu paliw przy wsparciu specjalistów z całego świata.


 


ARCHOIL® stale prowadzi badania, prace rozwojowe i testy, razem z trybologami i chemikami poszukuje najbardziej efektywnych rozwiązań dla wszystkich wyzwań dotyczących smarowania i paliw.


 


ARCHOIL® z zaangażowaniem inwestuje w swoje produkty i specjalizuje się w niestandardowych formach wykorzystujących innowacyjną Nanotechnologię aby sprostać każdemu wyzwaniu.


 


ARCHOIL® współpracuje z organizacjami z całego świata. Kiedy trzeba przedłużyć życie komercyjnych silników, wprowadzić najlepszy w swojej klasie inhibitor korozji do produkcji liny albo wyeliminować przestoje produkcyjne w termicznych układach olejowych – my dostarczamy rozwiązania tam, gdzie inni zawodzą.


 


ARCHOIL® wspólnie z dilerami z całego świata sprawia, że nasze produkty są niezwykle pozytywnie postrzegane i stosowane w urządzeniach takich firm jak Rolls Royce, Tata Steel, Kotug Shipping, Hyster, BMW, Cat, Komatsu oraz wielu innych.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów