Zrób dowolne zakupy za minimum 50zł i wygraj rewitalizanty marki PANTHER


logo Panther

Jak grać by wygrać:

1. Zrób u nas zakupy za minimum 50zł.

2. Odpowiedz prawidłowo na poniższe pytania:

a) Wymień minimum 3 korzyści z zastosowania preparatów Panther.

b) Do ilu tysięcy km maksymalnie zapewniają ochronę preparaty Panther?

c) Którą generacją produktów rewitalizujących są oferowane przez markę Panther preparaty SPEED i GRAFEN Sport&Truck?

Jeśli masz problemy z odpowiedzią na pytania zapoznaj się z produktami Panther i opisem firmy.

Swoją odpowiedź zamieść w polu "Zostaw wiadomość" widocznym podczas składania zamówienia na stronie gdzie wybierasz sposób płatności i wysyłki.

Teraz pozostaje tylko czekać na e-mail o wygranej!


Nagrody:

3szt Panther P52 GRAFEN Sport&Truck (zestaw preparat do silnika + preparat do paliwa) + miernik bieżnika z logo Regeneratory.pl

3szt Panther P52 CLASSIC (zestaw preparat do silnika + preparat do paliwa) + miernik bieżnika z logo Regeneratory.plRegulamin konkursu:

1. Udział w konkursie jest dobrowolny. W konkursie uczestniczyć mogą osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy 4Kółka.pl właściciela sklepu Regeneratory.pl ani ich rodziny.

2.  Warunkiami przystąpienia do konkursu są(łącznie):

- Dokonanie w okresie trwania konkursu zamówienia w sklepie www.regeneratory.pl na kwotę minimum 50zł, opłacenie go i odebranie przesyłki. W wypadku zrobienia więcej niż jednego zamówienia każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

- Zamieszczenie w polu "Zostaw wiadomość" podczas składania zamówienia prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania:

a) Wymień minimum 3 korzyści z zastosowania preparatów Panther.

b) Do ilu tysięcy km maksymalnie zapewniają ochronę preparaty Panther?

c) Którą generacją produktów rewitalizujących są oferowane przez markę Panther preparaty SPEED i GRAFEN Sport&Truck?

3. Nagrody zostaną rozdane(do wyczerpania puli nagród) wśród uczestników konkursu którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi według zasady - co dziesiąte zamówienie wygrywa zestaw Panther Classic, co dwudzieste zamówienie wygrywa zestaw Grafen Sport&Truck.

4. Jeśli uczestnik korzystając ze swoich praw dokona zwrotu całości lub części zamówienia automatycznie jest z konkursu wykluczany.


5. Konkurs trwa w dniach od 10.11.2015 do 31.12.2015. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 10 dni od jego zakończenia.

6. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą poczty elektronicznej na adres podany w zamówieniu. Od chwili wysłania wiadomości e-mail z informacją o wygranej uczestnik ma 3 dni kalendarzowe na odpowiedź  potwierdzającą przyjęcie nagrody i adres do wysyłki. W przypadku braku odpowiedzi w podanym terminie nagroda przepada.