Smar do łańcucha motocyklowego regenerujący Ceramizer

Nowy produkt

Ceramizer CMC - preparat do smarowania, regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia łańcucha motocyklowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


54,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ceramizer CMC - preparat do smarowania, regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia łańcucha motocyklowego.

Korzyści:

 1. Zapewnia stałą ochronę trących się powierzchni łańcucha i zatrzymuje procesy jego zużycia. Ogniwa stają się bardziej odporne na nagłe przeciążenia.
 2. Zmniejsza hałas pochodzący od pracy łańcucha i zębatek.
 3. Wydajne i wygodne smarowanie, jedna aplikacja umożliwia pokonywanie do 1000 km przebiegu nawet przy wysokich obciążeniach.
 4. Opakowanie zawiera 4 aplikatory po 4 gram każdy, co starcza na ~4000 km przebiegu (4 aplikacje x 1000 km).
 5. Aplikatory są małe i lekkie co ułatwia ich przechowywanie w podróży.
 6. Preparat jest skuteczny zarówno w łańcuchach typu O-ring, X-ring jak i Z-ring.
 7. Aplikacja za pomocą strzykawki pozwala precyzyjnie nanosić smar na łańcuch zachowując w czystości pozostałe elementy motocykla.
 8. Dzięki podwyższonej lepkości rozbryzgiwanie przy wyższych prędkościach jest minimalne (pod warunkiem prawidłowej, równomiernej aplikacji).
 9. Aktywne nano komponenty wyrównują mikrodefekty i błyskawicznie obniżają do minimum współczynnik tarcia pomiędzy łańcuchem a zębatkami przez co wydatnie poprawiają proces smarowania trących się detali.
 10. Penetruje szczeliny łańcucha zabezpieczając łańcuch i zębatki przed zużyciem i korozją.
 11. Skuteczny zarówno w motocyklach rekreacyjnych jak i sportowych.


Smar tworzy warstwę ceramiczno-metalową na powierzchniach tarcia łańcucha i zębatek powodując regenerację przez co wydłuża okres eksploatacji łańcucha i zębatek oraz przeciwdziała rozciąganiu łańcucha. Dodatkowo smar jest hydrofobowy tzn. odporny na zmywanie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Regeneracja przeprowadzana jest bez demontażu urządzeń, w trakcie ich normalnej eksploatacji. Procesy termodynamiczne zachodzące na powierzchniach trących się, powodują narastanie warstwy ceramiczno-metalowej we wszystkich miejscach a szczególnie w miejscach zużytych (wytartych). Narastanie stopniowo stabilizuje się  wraz ze zmniejszaniem się współczynnika tarcia.

Proces narastania sam optymalizuje szczeliny trących się detali i po osiągnięciu wartości nominalnych, zatrzymuje się samoczynnie, odbudowując powierzchnie w sposób niemalże idealny.
Oznacza to, że w miejscach bardziej wytartych lub tam gdzie powstały rysy, odbudowuje się grubsza warstwa  
niż w miejscach mniej wytartych, co w rezultacie prowadzi do odbudowy idealnej (pożądanej) geometrii trących się detali.

Opakowanie zawiera:

1 opakowanie zawiera 4 dozy (4 x 4 gram).

Stosowanie:

ceramizer smar do łańcucha stosowanie

1.Oczyścić łańcuch z pozostałości smaru i brudu.

2.Równomiernie rozprowadzić smar na wewnętrzną powierzchnię łańcucha (ogniwa) wyciskając go  z 1 strzykawki tak aby wystarczyło na całą długość łańcucha.

3.Przy powtórnym smarowaniu, gdy łańcuch nie jest zbrudzony piachem lub błotem, możemy uzupełnić smar1/2 strzykawki.

4.Kolejne smarowania zaleca się poprzedzić ponownym oczyszczeniem łańcucha.Smar powinniśmy równomiernie nakładać na środkową część ogniwa. Podczas pierwszych obrotów zostanie on rozprowadzony na całej aktywnej powierzchni. Konsystencja smaru pozwala na jego przenikanie pod uszczelnienia łańcucha dzięki temu smaruje wszystkie robocze powierzchnie tarcia łańcucha i zębatek. Nie zaleca się nadmiernego nakładania smaru na poszczególne ogniwa.

Opinie

Napisz opinię

Smar do łańcucha motocyklowego regenerujący Ceramizer

Smar do łańcucha motocyklowego regenerujący Ceramizer

Ceramizer CMC - preparat do smarowania, regeneracji i zabezpieczania przed zużyciem powierzchni tarcia łańcucha motocyklowego.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: