VRX500 ceramiczny dodatek do oleju od XENUM 375ml Zobacz większe

VRX500 ceramiczny dodatek do oleju od XENUM 375ml

3017351

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,00 zł.


300,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

VRX500 do XENUM

ZAAWANSOWANY DODATEK DO OLEJU

VX500 jest nową generacją dodatków do olejów silnikowych, które przewyższają jakością i wyprzedzają technologicznie wszystkie istniejące dotychczas produkty dzięki zastosowaniu połączenia dwóch komponentów:.

1. Cząsteczek mikro-ceramicznych - cząsteczki mikro-ceramiczne są niezwykle mocnym, stałym środkiem smarnym , który zmniejsza tarcie , i jest odporny na najwyższe temperatury ,wytrzymuje ekstremalne zmiany ciśnienia..

2. Syntetyczny olej estrowy - cząsteczki mikro-ceramiczne są rozproszone w specjalnym oleju estrowym

Wspólnie, te dwa komponenty tworzą ekstremalnie odporny film ochronny który w znaczacy sposób redukuje tarcie i zużycie, nawet wtedy gdy silnik nie pracuje. Powłoka ta pozostaje na wewnętrznych cześciach silnika zapewniając optymalną ochronę podczas zimnych startów.

VX500 jest całkowicie bezpieczny dla filtrów olejowych oraz filtrów cząstek stałych DPF, katalizatorów. Jest najbardziej zaawansowany produktem na rynku do użytku profesjonalnego.

VX 500 jest certyfikowanym produktem TUV gdzie stwierdza się obniżenie tarcia pomiedzy elementami o wartość 41%.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Zmniejsza zużycie paliwa
  • Obniża emisje C02
  • Zwiększa moc
  • Obniża zużycie silnika
  • Zapewnia równomierną prace elementów
  • Obniża zużycie oleju
  • Wycisza pracę silnika

Zastosowanie:

VX500 jest rekomendowany do wszystkich silników diesla i benzynowych, włączając w to silniki najnowszej generacji z zastosowniem common rail, turbo sprężarek, katalizatorów. Stosuje sie do samochodów osobowych, ciężarówek, motocykli, łodzi oraz do silników przemysłowych. VX500 jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami oleju. Całkowicie bezpieczny dla filtrów olejowych oraz filtrów cząstek stałych.

ZERO SAPS technologia: zapobiega uszkodzeniu Diesel Particle Filter (DPF).

INSTRUKCJA

Należy dodawać przy każdej wymianie oleju. Może być stosowany na 3 do 6 litrów oleju. Dla wiekszych pojemności nalezy dodawać 7% -10% VX500.

OPAKOWANIE

375ml puszka w pudełku

Opinie

Napisz opinię

VRX500 ceramiczny dodatek do oleju od XENUM 375ml

VRX500 ceramiczny dodatek do oleju od XENUM 375ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: