Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa Zobacz większe

Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

Nowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów. Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,60 zł.


134,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Panther P52 CLASSIC 


Molekularny regenerator metalo-ceramiczny +  Panther P2 do paliwa ZESTAW ( 10ml + 5 ml )

 

 
Panther P52 CLASSIC to klasyczny  preparat z rodziny Panther Oil wywodzący się z niemal kultowego poprzednika Panther P52 SPORT. Obecnie został skomponowany jako podstawowy - klasyczny zestaw preparatów, wraz Panther P2 do paliwa.

 

Zamysłem tego pakietu było stworzenie optymalnego zestawienia o działaniu kompleksowym, zarówno do olejów jak i paliwa i to w bardzo przystępnej cenie - dla każdego pojazdu i na każdą kieszeń.

Panther P52 CLASSIC łączy w sobie technologię smarowania nano-cząstkami metalicznymi z procesami odbudowy i utwardzania ceramicznego warstw trących w mechanizmach smarowanych olejem.


Efektem jego działania jest samoodtwarzająca i samoregulująca się warstwa metolo-ceramiczna o bardzo niskim współczynniku tarcia i bardzo wysokiej trwałości na powierzchni węzłów tarcia silników spalinowych, przekładni, czy układów hydraulicznych. Inicjuje i wykorzystuje zjawisko "selektywnego przenoszenia materii" w procesie odtwarzania mikro ubytków będących efektem eksploatacji mechanizmów, zwłaszcza w trudnych warunkach.

Jego cząstki wraz z produktem zużycia obrabianego podzespołu(ścier stalowy) przyciągane są do punktów o największej różnicy potencjałów elektrostatycznych, powstałych w miejscach wyrwanych cząstek z powierzchni metalu, wskutek tarcia. W rezultacie dyfuzji cząstek preparatu w metalową powierzchnię pary trącej, polepsza się struktura siatki krystalicznej metalu, powstaje trwała nierozerwalna, regeneracyjna warstwa ochronna o niezwykłych parametrach.


Jeszcze inną własność kompozytu Panther stanowi zwiększenie skuteczności smarowania. Przyciągane do powierzchni trących molekuły kompozytu niosą cząsteczki materiałów smarnych, które dokładnie i trwale pokrywają powierzchnie robocze mechanizmów. W odróżnieniu od poprzednika została również nieco zmodyfikowana formuła - postawiliśmy wzmocnić efekt obniżania współczynnika tarcia stawiając na zwiększenie proporcji molekuł GP w preparacie.

Wchodzący w skład zestawu preparat Panther P2 do paliwa poszerza spektrum działania regeneratora o katalityczne spalanie paliw silnikowych, wpływając również na cały układ zasilania. Czyści i smaruje, szczególnie wtryskiwacze. Redukuje spalanie paliw, toksyczność spalin, oraz emisję cząstek stałych.Korzyści:

 

 • Eliminuje "suche starty".

 • Regeneruje - przywraca do nominału utracone parametry mechanizmów.

 • Blokuje procesy zużycia.

 • Podnosi sprawność silników i przekładni.

 • Redukuje hałas mechanizmów.

 • Wydłuża żywotność mechanizmów.

 • Obniża zużycie paliwa.

 • Czyści wtryskiwacze, pompowtryskiwacze.Stosuje się do:

 • Czterosuwowe silniki spalinowe średniej i dużej mocy.

 • Skrzynie biegów, reduktory, mosty napędowe dyferencjały.

 • Układy hydrauliczne.

 Dawkowanie(preparat do silnika):

Opinie

Oceń 
2016-04-25

ciekawe wrażenia - nowa corsa

Produkt kupił mi kolega w prezencie, zastosowałam do swojej corsy z lekką obawą ale doznałam szoku. Samochód rwie sie do przodu jak dziki, mimo że ma dopiero 90 tys nabrał takiego wigoru jakby wyjechał z salonu. Nadal nie wierzę jak to możliwe żeby taka strzykaweczka zrobiła tyle dobrego ale na pewno nie jest to pomyłka, różnica jest za duża!

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

  Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: