Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa Zobacz większe

Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,60 zł.


134,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Panther P52 CLASSIC 


Molekularny regenerator metalo-ceramiczny +  Panther P2 do paliwa ZESTAW ( 10ml + 5 ml )

 

 
Panther P52 CLASSIC to klasyczny  preparat z rodziny Panther Oil wywodzący się z niemal kultowego poprzednika Panther P52 SPORT. Obecnie został skomponowany jako podstawowy - klasyczny zestaw preparatów, wraz Panther P2 do paliwa.

 

Zamysłem tego pakietu było stworzenie optymalnego zestawienia o działaniu kompleksowym, zarówno do olejów jak i paliwa i to w bardzo przystępnej cenie - dla każdego pojazdu i na każdą kieszeń.

Panther P52 CLASSIC łączy w sobie technologię smarowania nano-cząstkami metalicznymi z procesami odbudowy i utwardzania ceramicznego warstw trących w mechanizmach smarowanych olejem.


Efektem jego działania jest samoodtwarzająca i samoregulująca się warstwa metolo-ceramiczna o bardzo niskim współczynniku tarcia i bardzo wysokiej trwałości na powierzchni węzłów tarcia silników spalinowych, przekładni, czy układów hydraulicznych. Inicjuje i wykorzystuje zjawisko "selektywnego przenoszenia materii" w procesie odtwarzania mikro ubytków będących efektem eksploatacji mechanizmów, zwłaszcza w trudnych warunkach.

Jego cząstki wraz z produktem zużycia obrabianego podzespołu(ścier stalowy) przyciągane są do punktów o największej różnicy potencjałów elektrostatycznych, powstałych w miejscach wyrwanych cząstek z powierzchni metalu, wskutek tarcia. W rezultacie dyfuzji cząstek preparatu w metalową powierzchnię pary trącej, polepsza się struktura siatki krystalicznej metalu, powstaje trwała nierozerwalna, regeneracyjna warstwa ochronna o niezwykłych parametrach.


Jeszcze inną własność kompozytu Panther stanowi zwiększenie skuteczności smarowania. Przyciągane do powierzchni trących molekuły kompozytu niosą cząsteczki materiałów smarnych, które dokładnie i trwale pokrywają powierzchnie robocze mechanizmów. W odróżnieniu od poprzednika została również nieco zmodyfikowana formuła - postawiliśmy wzmocnić efekt obniżania współczynnika tarcia stawiając na zwiększenie proporcji molekuł GP w preparacie.

Wchodzący w skład zestawu preparat Panther P2 do paliwa poszerza spektrum działania regeneratora o katalityczne spalanie paliw silnikowych, wpływając również na cały układ zasilania. Czyści i smaruje, szczególnie wtryskiwacze. Redukuje spalanie paliw, toksyczność spalin, oraz emisję cząstek stałych.Korzyści:

 

 • Eliminuje "suche starty".

 • Regeneruje - przywraca do nominału utracone parametry mechanizmów.

 • Blokuje procesy zużycia.

 • Podnosi sprawność silników i przekładni.

 • Redukuje hałas mechanizmów.

 • Wydłuża żywotność mechanizmów.

 • Obniża zużycie paliwa.

 • Czyści wtryskiwacze, pompowtryskiwacze.Stosuje się do:

 • Czterosuwowe silniki spalinowe średniej i dużej mocy.

 • Skrzynie biegów, reduktory, mosty napędowe dyferencjały.

 • Układy hydrauliczne.

 Dawkowanie(preparat do silnika):

Opinie

Oceń 
2016-04-25

ciekawe wrażenia - nowa corsa

Produkt kupił mi kolega w prezencie, zastosowałam do swojej corsy z lekką obawą ale doznałam szoku. Samochód rwie sie do przodu jak dziki, mimo że ma dopiero 90 tys nabrał takiego wigoru jakby wyjechał z salonu. Nadal nie wierzę jak to możliwe żeby taka strzykaweczka zrobiła tyle dobrego ale na pewno nie jest to pomyłka, różnica jest za duża!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

  Panther P52 Classic zestaw do silnika + paliwa

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: