AR2810 MAF sensor cleaner 300ml spray Zobacz większe

AR2810 MAF sensor cleaner 300ml spray

Nowy produkt

Preparat w sprayu do czyszczenia przepływomierzy

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Więcej informacji

Archoil AR2810 to niezwykle skuteczny i bezpieczny preparat przeznaczony do czyszczenia przepływomierza, który dzięki silnej mieszance związków czyszczących usuwa nagromadzone zanieczyszczenia przywracając poprawny pomiar ilości powietrza. AR2810 jest bezpieczny dla wszystkich elementów budowy przepływomierza, czujnika, okablowania, gum, plastików itp.

Z biegiem czasu, kurz, opary oleju, spaliny zanieczyszczają przepływomierz (tzw. MAF sensor) co powoduje błędny pomiar przepływu ilości powietrza do układu dolotowego silnika. Skutkami tego zanieczyszczenia i w konsekwencji błędnych pomiarów najczęściej są: spadek osiągów silnika, wzrost spalania, nierówna praca silnika. W skrajnych przypadkach serwisy wymieniają przepływomierze a inne nawet turbosprężarki.

Archoil AR2810 świetnie nadaje się także do czyszczenia i konserwacji złącza elektrycznego przepływomierza.

• Szybka skutecznie czyszcząca formuła
• Nie pozostawia śladów ani mgły na czujniku
• Przywraca utracone osiągi silnika

Sposób użycia:
Na wyłączonym, zimnym silniku delikatnie odłącz złącze przepływomierza i odkręć go a następnie wyjmij przepływomierz. W dobrze wentylowanym pomieszczeniu aplikuj Archoil AR2810 aż znikną zanieczyszczenia czujnika jak i złącza elektrycznego. Nie dotykaj niczym czujnika przepływomierza ani jego mocowania, nie wstrząsaj ani nie osuszaj sprężonym powietrzem. Pozwól czujnikowi i złączu elektrycznemu naturalne wyschnąć a następnie zamontuj i podłącz przepływomierz dokładnie tak jak był zamontowany pierwotnie. Uruchom silnik i pozwól jemu pracować na wolnych obrotach 2-3 minuty przed dalszą jazdą.

Zalecamy przeprowadzanie procedury bezpiecznego i skutecznego czyszczenia przepływomierza preparatem Archoil AR2810 przynajmnej podczas każdej wymiany filtra powietrza lub jego czyszczenia.

Pojemność: 300ml

Opinie

Napisz opinię

AR2810 MAF sensor cleaner 300ml spray

AR2810 MAF sensor cleaner 300ml spray

Preparat w sprayu do czyszczenia przepływomierzy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: