Wyprzedaż! AR6900-P MAX 500ml Archoil Zobacz większe

AR6900-P MAX 500ml Archoil

Nowy produkt

Skoncentrowany modyfikator paliwa - benzyna

Czyści Katalizator, Turbo, usuwa nagar.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


Więcej informacji

Archoil AR6900-P MAX to zaawansowany koncentrat uszlachetniacza paliwa specjalnie zaprojektowany dla poprawy właściwości nowoczesnych benzyn. Jest to pierwszy uszlachetniacz tego rodzaju, który umożliwia stałe dostarczanie polieteroaminy (PEA) podczas każdego tankowania aby
przeciwdziałać gromadzeniu depozytów w silnikach z punktowym jak i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Szczególnie silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa są podatne na powstawanie nagaru na zaworach wlotowych, który jest trudny do usunięcia. Stałe dostarczanie odpowiedniej dawki PEA pomaga zapobiegać nagromadzeniu depozytów w tych miejscach obniżając potrzebę inwazyjnego czyszczenia w serwisie.
AR6900-P MAX został opracowany do czyszczenia, smarowania i zabezpieczania układu paliwowego przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności spalania dzięki użyciu technologii katalizatora spalania Archoil.

AR6900-P MAX przywraca utracone osiągi i ekonomikę spalania
przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do przedwczesnego zapłonu / spalania stukowego.

AR6900-P MAX jest odpowiedni do wszystkich benzynowych silników 4-suwowych, także paliw BIO oraz z etanolem. Nie jest odpowiedni do silników 2-suwowych.

Stosowanie:

Stosuj regularnie w proporcji 1:1000 czyli np. 100ml na 100 litrów benzyny. Butelka 0,5 litr wystarcza na 500 litrów benzyny.
Dla maksymalnych osiągów stosuj w proporcji 1:500 czyli 200ml na 100 litrów benzyny i wtedy butelka 0,5 litr wystarczy na 250 litrów benzyny. Stosując stale w proporcji 1:250 zalecamy skrócenie okresu wymiany oleju silnikowego o połowę.


Na stacji paliw najpierw wlej do baku AR6900-P MAX a następnie zatankuj benzynę. Stosuj do każdego tankowania.

Pojemność: 0,5L

Opinie

Napisz opinię

AR6900-P MAX 500ml Archoil

AR6900-P MAX 500ml Archoil

Skoncentrowany modyfikator paliwa - benzyna

Czyści Katalizator, Turbo, usuwa nagar.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: