IN & OUT XENUM Kompleksowe czyszczenie diesla, DPF FAP Turbo, wtryski, pompa 1,5L Zobacz większe

IN & OUT XENUM Kompleksowe czyszczenie diesla, DPF FAP Turbo, wtryski, pompa 1,5L

3192015 N

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,60 zł.


380,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

IN&OUT CLEANER

CZYSZCZENIE FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH I UKŁADU ZASILANIA

IN&OUT CLEANER jest profesjonalnym produktem najnowszej generacji dwojakiego zastosowania i działania w silnikach Diesla:

1. Xenum NexgenTM, technologia ta działa jak płynny katalizator, utlenia osady węglowe w układzie wydechowym co prowadzi do ich całkowitego usunięcia. Obniża temperaturę spopielania sadzy. Czyści filtr cząstek stałych (DPF), katalizatory oraz turbo sprężarki wraz z ich wirnikami o zmiennej geometrii.

2. Aktywnie czyści układ wtryskowy używając detergentów o niespotykanej dotychczas efektywnosci. Czysci i eliminuje osady w całym układzie paliwowym, między innymi: zbiornik, pompę paliwową, pompę wysoko cisnieniową

i przepływomierze, układy common rail oraz koncówki wtrysków.

ZASTOSOWANIE:

Do wszelkich rodzajów silników Diesla. Czynność czyszczenia nie wymaga

żadnego demontażu. Wlej zawartość (1,5L) do zbiornika paliwa na 30-50L paliwa. Należy pamiętać że w celu większej koncentracji (przy dużych problemach) można stosować na 10-20L paliwa.

Staraj sie używać pojazdu z możliwie dużym obciążeniem i na wysokich obrotach

(powyżej 3000 obr/min, najlepiej w okolicy 3500) aby dokładnie rozgrzać układ wydechowy. Prędkość obrotowa powinna być utrzymywana przez około 30 km. Następnie należy wyłączyć silnik i pozostawic do ostudzenia na 10-15min. Po ponownym uruchomieniu zasadnicze czysczenie filtra zostało dokonane, nie mniej całkowite czyszczenie będzie się dokonywało do momentu wypalenia całości zbiornika z zawartością In&Out Cleaner. W razie potrzeby powtórzyc dystans początkowy.

Opinie

Oceń 
2021-08-11

Oczyszczenie wydechu

Kupiłem ten środek bo nie chciałem czegoś tańszego co tylko przykryło by problem. Muszę powiedzieć że zrobił robotę, wyczyszczony DPF od dłuższego czasu jest z nim spokoj, do tego wydech czysty jak w prawie nowym aucie.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    IN & OUT XENUM Kompleksowe czyszczenie diesla, DPF FAP Turbo, wtryski, pompa 1,5L

    IN & OUT XENUM Kompleksowe czyszczenie diesla, DPF FAP Turbo, wtryski, pompa 1,5L

    Produkty powiązane