XADO EX120 do pomp paliwowych i układu paliwowego Zobacz większe

XADO EX120 do pomp paliwowych i układu paliwowego

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych Punkty są ważne 180 dni i mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


86,56 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

XADO EX120 do układów i pomp paliwowych 9ml
 

 

Środek przeznaczony do zabezpieczania przed zużyciem i remontu odnawiającego wszystkich rodzajów pomp paliwowych tak silników diesla jak i benzynowych. Dzięki o 20% wyższej koncentracji aktywnego środka posiada rozszerzone możliwości odnawiania zużytych powierzchni oraz zabezpieczenia przed ponownym zużyciem.

 

 

Podczas obróbki pomp paliwowych, formuje na powierzchniach tarcia detali metalowo ceramiczne pokrycie. Rezultatem jest przywrócenie geometrii detali.

 

Rewitalizant jest uniwersalny w odniesieniu do wszystkich typów układów paliwowych a w tym K-/KE-/L-Jetronic, Common Rail, Pumpe Düse i inne.

 

Zastosowanie:

- Preparat wstrzyknąć do wlewu paliwa bezpośrednio przed tankowaniem a następnie zatankować pojazd odpowiednią ilością paliwa.(łącznie z tą w zbiorniku powinno być 30-40L)

- W celu lepszego rozpuszczenia preparatu można uprzednio rozpuścić go w ciepłym paliwie (np kanister w temperaturze pokojowej), wymieszać a następnie dodać do zbiornika paliwa.

 

Zobacz długodystansowy test XADO 1 Stage w TVN Turbo

(sprawdź jak zachowały się wyniki rewitalizacji po blisko 50000km)

 

Korzyści:

  • przywraca geometrie i zabezpiecza przed zużyciem metalowe elementy zużywające się przez tarcie, pomp paliwowych wszystkich typów, wtryskiwaczy, pompo-wtryskiwaczy.
  • należycie chroni przed paliwem o niskiej jakości
  • obniża zużycie paliwa
  • obniża poziom głośności i drgań.
  • Zmniejsza ilość toksycznych składników w spalinach.

Opinie

Napisz opinię

XADO EX120 do pomp paliwowych i układu paliwowego

XADO EX120 do pomp paliwowych i układu paliwowego

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: